Створення сайтів в Житомирі

Студія W в Житомирі займається створенням та комплексним просуванням сайтів у мережі. Ми знаходимося в Житомирі і насамперед, орієнтовані на внутрішній сегмент ринку, це, насамперед Житомир, але не тільки, серед наших робіт є сайти для компаній з інших регіонів України, а також зарубіжні проекти.

 

Створення сайтів

Ми пропонуємо

  • Створення сайтів (інтернет магазинів)
  • Просування сайтів (інтернет магазинів)
  • Пошукова оптимізація сайтів
  • Ремонт сайтів
  • Додаємо мови на сайт
  • Зареєструємо вашу компанію у каталозі MIRZT (підприємств та товарів)
  • СЕО аудит
Створити сайт

Створити сайт в Житомирі

Просування в мережі ваших проектів та вашого бізнесу в інтернеті, пріоритетний напрямок студії W. Пошукова оптимізація, консалтинг та аналітика, розробка контекстної реклами, а також постійний пошук нових технологій для здійснення інтернет-маркетингу – це першочергові завдання нашої студії.

Створити сайт в Житомирі це не мета для нас, ми бачимо свою мету у створенні інтернет проекту, здатного допомогти розвитку Вашого бізнесу. Сайт в ідеалі, в нашому розумінні, це досконалий інструмент маркетингу, здатний спілкуватися, змінюватись та реагувати на різних відвідувачів. Такий сайт якщо і не замінить цілий офіс, але як його повноцінний відділ цілком реальний.

Але яким би не був досконалим ваш сайт, якщо він невидимий пошуковими системами і про нього не знають ваші потенційні відвідувачі, всі витрати були марними. Про це треба пам'ятати. І часто зовсім простий сайт, грамотно оптимізований, може принести більше користі, ніж дорогий проект.

Тому створюючи будь-який проект, навіть невеликий сайт у Житомирі, насамперед ми намагаємося максимально оптимізувати веб-сторінки, що дозволяє без додаткових витрат просунути сайт у пошуковій видачі, тим самим привести на Ваш сайт відвідувачів та клієнтів.

Просування сайтів

Просування сайтів в Житомирі

Якщо у вас вже є сайт, це не дає вам вагомих переваг. Ті, хто хоч трохи знається на сайтобудуванні, добре знають, що сайт необхідно просувати, щоб підвищити його рейтинг для пошукових систем.
Студія W допоможе вам з просуванням Вашого сайту в Житомирі.

Просування сайту в пошукових системах можна розбити на кілька етапів:
Перший це підготовчий етап - на цьому етапі необхідно провести аналіз конкурентного середовища з виявленням сайтів конкурентів - лідерів у своїй ніші та подальшого аналізу їхнього успішного досвіду. У підготовчому кроці також необхідно визначити та скласти перелік ключових запитів, за якими відвідувачі повинні знаходити ваш сайт так зване «семантичне ядро» сайту.

Другий етап - це робота з внутрішньої оптимізації сайту, що включає розробку структури сайту, перелінкування, написання заголовків, наповнення ключовими словами, робота над юзабіліті сайту.

Наступний етап, це оптимізація зовнішніх факторів, де основний процес це підвищення авторитетності сайту. Авторитетність сайту досягається, як правило, проставлення посилань на сайт, але і тут не все просто, дуже важливо знати з яких ресурсів ведуть ці посилання їх вага і що вони можуть дати?

Комплексне просування сайту

  • Потрапляння у топ 10 вже через 1 місяць
  • Збільшення відвідувачів на сайті у 10 і більше разів

Просування не закінчується на цьому кроці. надалі необхідний регулярний моніторинг результатів для розвитку проекту та заходи щодо покращення видимості сайту в пошукових системах та підвищення конверсії.